רקע לכוכב הבא קייטנה וצהרונים
קייטנות
עמוד הבית | קייטנות | צהרונים | חוגים | לימודיה | גלריה | קייטנות פסח | צור קשר
רקע קייטנות משרד התמת - צהרוניםהכוכב הבא קייטנה

קייטנות לפסח

אמנם נראה לנו שרק לפני זמן קצר עברנו את חגי תשרי והנה מתחילים לדבר על פסח? מה לעשות שפסח הוא החג הגדול הבא (אחרי חנוכה כמובן) ובחג זה ישנן קייטנות המוצעות לילדים עקב החופשה ארוכת הימים של חג זה עם כל התוספות והאיסרו חגים השונים. מוטב להתחיל להתעניין כבר עכשיו מאשר להימצא במצב שאין יותר מקומות כי קייטנות פסח אינן המונית כמו בקיץ ומספר המקומות מוגבל לאלה שבאמת רוצים להרשם בזמן.

כמה עולה צהרון ?

בממוצע, ילדים, ובעיקר בגילאי צהרון, 'עולים' בין 1000 ל – 2000 ₪ בחודש, לכל הדעות, סכום גדול ונכבד ביותר. להוסיף לכך את העובדה, כי, היום, כמעט ללא שום יוצא מן הכלל, שני ההורים עובדים במשרות מלאות, הצהרונים הפכו ל'בית' השני של הילדים. לכן, אינספור הורים שואלים את השאלה הבאה: כמה עולה צהרון. לכן, להלן המדריך המלא לשאלה אשר התשובה שלה נגזרת מכמה וכמה משתנים.

אטרקציות לילדים בקיץ

במהלך השנים האחרונות, השירות, המוצר והחוויה של אטרקציות לילדים בקיץ הפכו ל'עמוד השדרה' של עונת הקיץ מבחינת כל ילד וילד ובטח ובטח שגם ההורים עצמם אשר מחפשים דרכים שונות ומגוונות על מנת לספק לילדים עניין ואתגר לאורך החופשה הכל כך ארוכה. בטח כאשר אטרקציות לילדים בקיץ מהוות את ה'דובדבן שבקצפת' של היום ובעיקר של מהלך שעות אחר הצהריים של עונת הקיץ החמה, הממושכת והארוכה במיוחד במדינת ישראל. על כן, אנו מביאים להלן 3 אטרקציות לילדים בקיץ אטרקטיביות ומלהיבות ביותר.

צהרון פרטי

כהורים אנחנו מכירים את הבעיה הקשה אשר מן הסתם עומדת בפנינו. אנחנו מחפשים לילד מסגרת בטוחה אשר בה ישהה במשך היום, כאשר אנחנו בעבודה. המקום שבו נפקיד את ילדינו צריך להיות המקום המתאים ביותר, כזה שיעמוד בכל הציפיות שלנו ויספק לילד את כל החוויות החשובות לו – חברתית, אישית וחינוכית ללא כל צל של ספק. צהרון פרטי מעניק להורים שקט מוחלט במשך כל היום, וכמו כן הבטחה כי הילדים מקבלים את החוויות הנחוצות להתפתחות שלו בצורה הטובה ביותר שניתן .

קייטנת קיץ

הקיץ מגיע ואתו גם החופש הגדול מן הסתם על כל המשתמע מכך, עבורכם ההורים לילדי בית הספר. הילדים מסיימים את שנת הלימודים ויוצאים לחופשה בת חודשיים, במהלכה צריך לדאוג להם לתעסוקה, למילוי שעות הפנאי ולחברה בצורה מגוונת ומעשירה ללא כל צל של ספק. כיום ניתן למצוא קייטנות קיץ שונות אשר מציעות שפע של פעילויות לילדים, כך שההורים יכולים לעבוד בראש שקט ובידיעה כי הילדים שלהם אכן נמצאים במסגרת בטוחה ומעשירה באופן מיוחד במינו. זו היא גם הזדמנות להעניק לילדים מסגרת יציבה ומסודרת שבה יוכלו להתמקד בתחומי העניין שלהם, ולהכיר תחומי עניין חדשים .