רקע לכוכב הבא קייטנה וצהרונים
קייטנות
עמוד הבית | קייטנות | צהרונים | חוגים | לימודיה | גלריה | קייטנות פסח | צור קשר
רקע קייטנות משרד התמת - צהרוניםהכוכב הבא קייטנה
לוח מאמרים לקייטנות

3 אטרקציות לילדים בקיץ אטרקטיביות ומלהיבות ביותר!

במהלך השנים האחרונות, השירות, המוצר והחוויה של אטרקציות לילדים בקיץ הפכו ל'עמוד השדרה' של עונת הקיץ מבחינת כל ילד וילד ובטח ובטח שגם ההורים עצמם אשר מחפשים דרכים שונות ומגוונות על מנת לספק לילדים עניין ואתגר לאורך החופשה הכל כך ארוכה. בטח כאשר אטרקציות לילדים בקיץ מהוות את ה'דובדבן שבקצפת' של היום ובעיקר של מהלך שעות אחר הצהריים של עונת הקיץ החמה, הממושכת והארוכה במיוחד במדינת ישראל. על כן, אנו מביאים להלן 3 אטרקציות לילדים בקיץ אטרקטיביות ומלהיבות ביותר.

פארקי מים – אטרקציות לילדים בקיץ כיפיות ומלהיבות ביותר

לאורך ולרוחב מדינת ישראל, פזורה קשת רחבה ומגוונת ביותר של פארקי מים, טבעיים ומלאכותיים כאחד, בצפון, במרכז ובדרום הארץ ללא שום יוצא מן הכלל. למען המחשה, הקטגוריה של פארקי מים מכילה בתוכה את כל סוגי פארקי המים הבאים: פארקי מים בחופי ים אשר כוללים סירות, קיאקים ואבובים / פארקי מים אשר ממוקמים באגמים ו / או נהרות טבעיים (בעיקר בצפון) ואשר כוללים מגלשות מסוגים שונים וגם קיאקים ואבובים / פארקי מים מלאכותיים אשר מציעים אינספור בריכות, מכל הסוגים, בכל הגדלים ולכל הגילאים ועוד.

אטרקציות לילדים בקיץ 'בשילוב' בעלי חיים

מאז ומעולם, אטרקציות לילדים בקיץ 'בשילוב' בעלי חיים נחשבו לאטרקטיביות, כיפיות ומשמחות ביותר. בטח כאשר בין אטרקציות אלו ניתן למצוא פינות חי בכל הארץ, פרדסים קסומים בשרון אשר מכילים בעלי חיים מקומיים, ייחודיים ובלעדיים, חוות ציפורים ועופות נדירים, מרכזי ספארי גדולים ועצומים אשר מציעים שלל פעילויות, פארקי קופים ייחודיים ועוד ועוד אטרקציות לילדים בקיץ 'בשילוב' בעלי חיים אחרים.

אטרקציות רכיבה – אטרקציות לילדים בקיץ מלהיבות ביותר

רכיבה על סוסים בחוות סוסים פסטורלית או מדברית, רכיבה על חמורים או סוסי פונים בחווה מטופחת ונעימה, רכיבה על גמלים באיזור אילת ועוד אינספור אטרקציות רכיבה ייחודיות וכיפיות אחרות הינן אטרקציות לילדים בקיץ מלהיבות ביותר. לסיכום, אין ספק, כי, כל האטרקציות האמורות הינן אטרקטיביות ביותר. בהתאם, עונת הקיץ הינה ארוכה ו'מלאת' מקום לכולן.