רקע לכוכב הבא קייטנה וצהרונים
קייטנות
עמוד הבית | קייטנות | צהרונים | חוגים | לימודיה | גלריה | קייטנות פסח | צור קשר
רקע קייטנות משרד התמת - צהרוניםהכוכב הבא קייטנה
לוח מאמרים לקייטנות

צהרון פרטי - מסגרת חיונית

כהורים אנחנו מכירים את הבעיה הקשה אשר מן הסתם עומדת בפנינו. אנחנו מחפשים לילד מסגרת בטוחה אשר בה ישהה במשך היום, כאשר אנחנו בעבודה. המקום שבו נפקיד את ילדינו צריך להיות המקום המתאים ביותר, כזה שיעמוד בכל הציפיות שלנו ויספק לילד את כל החוויות החשובות לו – חברתית, אישית וחינוכית ללא כל צל של ספק. צהרון פרטי מעניק להורים שקט מוחלט במשך כל היום, וכמו כן הבטחה כי הילדים מקבלים את החוויות הנחוצות להתפתחות שלו בצורה הטובה ביותר שניתן .

פעילויות מגוונות בצהרון

בשעות אשר בהן מבלה הילד בצהרון פרטי הוא מקבל תמיכה מצוות מדריכים מקצועי ומיומן ביותר אשר מסייע לו בהכנת שיעורי הבית ומכוון אותו מבחינה לימודית וחברתית. בנוסף לכך, הוא נהנה משפע של הפעלות, משחקים ואטרקציות אשר בסופו של דבר מעניקים לו גם הנאה וגם חוויה מעשירה. ספרים, משחקים, מתקנים מתנפחים, פינות ליטוף בעלי חיים, מבוכים ושירים – כל אלה הם רק חלק מן החלקים המרכיבים את יומו של הילד בצהרון פרטי כזה או אחר .

חוגים וספורט במהלך פעילויות הצהרון

בין מגוון הפעילויות אשר הוא מציע, צהרון פרטי מעניק לילדים גם חוגים ופעילויות ספורט בשפע. הילדים יכולים ללמוד פעילויות ספורטיביות כמו כדורסל וכדורגל, קפוארה וריקוד ואף לחוות טורנירים ספורטיביים וימי ספורט, במהלכם יקבלו מדליות ותעודות על הישגיהם. חוגים אחרים אשר מוצגים בצהרון פרטי יאפשרו לילדים ללמוד מחשבים, פיסול בפלסטלינה, תיאטרון, קומיקס ועוד אפשרויות מגוונות ומעשירות אחרות כאלה ואחרות .

צהרון פרטי ושמירה על בריאות הילד

ילדים אשר שוהים במשך היום בצהרון פרטי נהנים גם מארוחות כשרות ובריאות, אשר כוללות את אבות המזון ומעניקות לילד עדיפות רגשית ותזונתית. גם בנושא זה, כמו בכל נושא אחר בצהרון, קיימת התייעצות עם ההורים, אשר הם שותפים מרכזיים בדרך כולה. ההורים הם חלק פעיל בכל פעילות המתקיימת בצהרון והם מקבלים עדכונים שוטפים על תהליך הלמידה וההתפתחות של הילד, כמו גם התאקלמותו והשתלבותו עם הילדים האחרים בצהרון ובבית הספר .