רקע לכוכב הבא קייטנה וצהרונים
קייטנות
עמוד הבית | קייטנות | צהרונים | חוגים | לימודיה | גלריה | קייטנות פסח | צור קשר
רקע קייטנות משרד התמת - צהרוניםהכוכב הבא קייטנה
לוח מאמרים לקייטנות

קייטנת קיץ והחופש הגדול

הקיץ מגיע ואתו גם החופש הגדול מן הסתם על כל המשתמע מכך, עבורכם ההורים לילדי בית הספר. הילדים מסיימים את שנת הלימודים ויוצאים לחופשה בת חודשיים, במהלכה צריך לדאוג להם לתעסוקה, למילוי שעות הפנאי ולחברה בצורה מגוונת ומעשירה ללא כל צל של ספק. כיום ניתן למצוא קייטנות קיץ שונות אשר מציעות שפע של פעילויות לילדים, כך שההורים יכולים לעבוד בראש שקט ובידיעה כי הילדים שלהם אכן נמצאים במסגרת בטוחה ומעשירה באופן מיוחד במינו. זו היא גם הזדמנות להעניק לילדים מסגרת יציבה ומסודרת שבה יוכלו להתמקד בתחומי העניין שלהם, ולהכיר תחומי עניין חדשים .

פעילויות העשרה בתוך קייטנת קיץ איכותית

קייטנות קיץ מאפשרות לילדים לעסוק בפעילויות שונות ומגוונות וליצור קשרים עם חברים בני גילם. בין הפעילויות השונות יכולים הילדים ללמוד שחיה, לטייל בחיק הטבע, ללמוד אנגלית או לשחק עם ילדים אחרים. זהו פתרון מצוין עבור הורים שדואגים לתעסוקת הילדים במהלך החופשה ונאלצים למצוא דרכים יצירתיות להפעיל את הילד מבלי להפסיד ימי עבודה. והרי זו הדאגה העיקרית של ההורים – איך להעסיק את הילדים בחופשה מבלי להביאם למשרד או לנצל ימי חופשה .

קייטנת קיץ זה ראש שקט להורים

ילדים בכל הארץ יכולים ליהנות ממגוון קייטנות קיץ בערים הגדולות ובמושבים קטנים ומרוחקים יותר. במרבית הקייטנות מתקיימים שירותי הסעות לאיסוף הילדים מבתיהם, וכמו כן יקבלו הילדים ארוחות בוקר וצהריים. אתם, ההורים, פשוט לא צריכים לדאוג לשום דבר. כל מה שנשאר לכם לעשות זה לקבל את הילד כשהוא חוזר עייף ומרוצה ולהקשיב לחוויות שצבר במהלך היום .

סוגי קייטנות קיץ שונים ומגוונים

מגוון גדול מאוד של קייטנות קיץ פרוש בפנים הילדים והוריהם. חלק מהקייטנות מתמקדות בפעילויות ספורטיביות, כמו ריקוד, שחיה, טניס, כדורגל או כדורסל. קייטנות קיץ אחרות מתמקדות בפעילויות מחשבתיות, מחשבים, מוזיקה ומדע. אם כן, כל ילד יכול לבחור בקייטנה המתאימה להעדפות האישיות שלו, לעסוק בחופשת הקיץ בנושאים הקרובים לליבו ולבלות את החופשה עם ילדים בעלי תחומי עניין הדומים לשלו .