רקע לכוכב הבא קייטנה וצהרונים
קייטנות
עמוד הבית | קייטנות | צהרונים | חוגים | לימודיה | גלריה | קייטנות פסח | צור קשר
רקע קייטנות משרד התמת - צהרוניםהכוכב הבא קייטנה

מספרים עלינו....

המלצה על קייטנה - הכוכב הבא :

היי אני לא אמורה להיות מופתעת בשלב זה, אבל גילויי האחריות כל פעם מחדש של הצוות שלכם ראויים לשבח. היום סם המדריך התקשר אלי ולא בפעם הראשונה לברר אם אני מרשה לנטע ללכת לחבר, ילד מהכתה שהוא מכיר.  כל פעם מחדש הדאגה לנטע מחממת לי את הלב. לא מובן מאליו.

תודה   ענת אמא של נטע אלפרין

המלצה על קייטנה - הכוכב הבא :

אתם מדהימים צהרון משיכמו ומעלה. שנה טובה ומבורכת

  בברכה חגית בן יהודה מזכירת רישוי מ.א חוף אשקלון

המלצה על קייטנה - הכוכב הבא :

אני חייבת להגיד שאני מאושרת שאילה אצלכם יום יום. אני רגועה שהיא מקבלת אוכל טוב שומרים עליה מכינים איתה ש.ב. מעשירים אותה בידע. והכי הכי כייף שהיא חוזרת שמחה ומאושרת מהיחס החם והמקסים של בת שבע ויעל ויעלי המדריכות המקסימות!!!

אלפי תודות. והמשך כייפי ופורה. הדס הלפרין

המלצה על קייטנה - הכוכב הבא :

נילי וענת שלום, אני שמחה לפרגן ולומר שצהרון בית הספר עם ליאת ואילנה מתנהל למופת, באוירה נעימה ופעילות מקסימה ומאד כיף

לראות את הילדים עסוקים ושמחים. תודה כרמית

המלצה על קייטנה - הכוכב הבא :

צוות הכוכב הבא, שלוחות לכם התודות החמות ביותר והברכות הטובות ביותר. הקייטנה הזו הייתה כל מה שהורה מבקש לילדו, ויותר מכך כל מה שילד מבקש לעצמו... זו בדיוק הקייטנה שחיפשנו (אני בועדת התרבות) אבל זה היה הרבה מעבר למה שחלמנו תודות ועוד, ועכשיו חיפשו קצת תהנו ותבלו, ושנה חדשה טובה ומטיבה,

טלי (אמא של מעיין שרייבמן) קייטנת גבעת יערים

המלצה על קייטנה - הכוכב הבא :

היי אני חייבת לרשום לך שכי גננת כדורית עוד לא פגשנו . חמה , לבבית ,נעימת הלכות , מקבלת את הילדים  ברכה  ובחום , רואים שעובדת מתוך האהבה לילדים . היה תענוג להגיע לקייטנה לילדים ולנו. אין ספק שניכר על הילדים הרוגע והשלווה שהרעיפה על הגן . העונג כולו שלנו . מי יתן וירבו גננת כמוה . אמן . ונשמח מאוד לראות אותה שנה הבאה.

בברכה, טלי בן עיון

המלצה על קייטנה - הכוכב הבא :

בוקר טוב   אנחנו מודים לכם על קייטנה נפלאה ומושקעת גיל הלך כל בוקר בשמחה וחזר שמח עוד יותר! זו פעם ראשונה שהוא נהנה כל כך בקייטנה.

תודה רבה תמי ידידיה

המלצה על קייטנה - הכוכב הבא :

תודה רבה לצוות הקייטנה,  ניתאי חיכה כל בוקר ויצא בשמחה לקייטנה וחזר מאושר, וזה אומר הכל.  תודה מיוחדת לסולנג׳ ואריק המקסימים!  היה מוצלח!

תודה וחופשה נעימה נירית וניתאי שחר

גם אנחנו כמובן מודים יום יום על האכפתיות והאהבה שמעניקות נעמי וחיה המדהימות בצהרון!!! שובל הולך ברצון ובכיף וחוזר הביתה עם חיוך ותמיד מספר על משהו חדש שהוא למד.  אי אפשר להתווכח עם ילד שטוב לו!!!

שתהיה המשך שנה מקסימה! אתי ויהב שמש :)

לענת היקרה, תודה על "לילות בלי שינה" – מתוך דאגה ומחשבה, מתוך רצון ואמונה שבחינוך "אין פשרות". השאיפה היא תמיד לטוב ועוד... תודה על שאת לא מוותרת על חיוך של ילד, על אתגר והנאה על משחק ספונטאני והכל באווירה בייתית ונעימה. על שאת מושכת את חינוך ילדינו מעלה כל הזמן ובעיקר על נינוחות, הקשבה מלאה ושינוי תמידי לטובה. תודה גדולה

ילדי צהרון Star Class וההורים...

אם לא די לכם במה שכתבנו עלינו .... אתם מוזמנים לקרוא על קצה המזלג מה כתבו עלינו הורים לילדים, רכזים קהילתיים ועוד בעלי תפקידים שנהנו ממגוון הפעילויות הרחב:

'מספרים עלינו' בפורום הישוב ניל"י:

שלום לכולם,

במהלך חודש יולי התקיימה במבנה בית הספר (במקום בבית התרבות) קייטנה לילדי בית הספר. הקייטנה הופעלה על ידי חברה חיצונית וזכתה לשם "הכוכב הבא". הפעילויות היו מגוונות מאוד וכללו תכנים מעולם האומנות ומעולם הטבע.

אני חושבת שאני יכולה לדבר בשם כולם, ולומר שהילדים קיבלו העשרה מעבר לתכנים רגילים שמקבלים בקייטנות. המדריכים היו אנשי מקצוע מתחומים שונים, וללא ספק הצליחו לספק את יצר הסקרנות הטבעי של הילדים ולעניין אותם מרבית שעות היום.

כאן המקום להודות למאירה ולנורית ליאון, שכבר בחודש פברואר השנה התחילו לברר ולמצוא פתרונות הולמים לפעילות הקיץ של ילדי בית הספר, ולספק מסגרת הולמת הן מבחינת שעות והן מבחינת הכיס...

מירית

מירית יקרה, אני מסכים איתך במאה אחוז!!

הקייטנה הזו מוצלחת מכל בחינות! לעומת קייטנות קודמות שכשלו!

כפיר, בני, בכה ביום חמישי שבו התבשר שזה יום אחרון לקייטנה המוצלחת, ורצה מאוד להמשיך!! ומה שחשוב שראיתי שיש כימיה מושלמת בין זוג המדריכים לבין ילדים!! זה יצר אווירה מושלמת בקרב ילדים!.

אני מקווה שבשנה הבאה שקייטנת "הכוכב הבא" תימשך עם חידושים ואלמנטים אחרים.

כל כבוד לנורית ליאון שאותה אני מאוד מעריך! ולמאירה רוזנברג שתרה עם נורית ללא ליאות למצוא חברה שתפעיל קייטנה ברמה יותר גבוהה!

שבוע טוב
שלומיק וקס

מאירה שלום,

כמסתכל מהצד- רציתי לציין לחיוב את הקייטנה – לדעתי זאת הייתה הקייטנה המוצלחת ביותר שהייתה עד כה (מאלה שחוויתי), הבן שלי מראש לא רצה להירשם, ומהר מאוד גם רצה לעזוב- אחרי ששכנעתי אותו לנסות- חזר כל יום מאושר יותר ועם חוויות לא שגרתיות כמו בכל קייטנה.

גם נושא המשמעת והפיקוח היה ברמה גבוהה מאוד, ושמו לב לילד ולבעיותיו.

פלג

אני שמחה לומר שגם אני הרגשתי כך!

הקייטנה העשירה וחשפה את הילדים השותפים לה בחוויות נהדרות ויוצאות דופן

לאורך כל החודש הייתה תחושה של רצינות ומקצועיות מצד המדריכים.

כייף גדול,
שרית : -)

'מספרים עלינו' בישוב נעלה:

הי ענת,

רציתי להודות לך על הקייטנה שהייתה ליובל ושחר בנעלה. דיברנו לפני, פרשתי את חששותיי לפנייך הקייטנה הייתה עבורם תוכנית מהנה עם הרבה ערך מוסף.

יישר כוח.

ובהזדמנות זאת אני מאחלת לך הצלחה בהפעלת הצהרון בישוב,

שוב תודה
נעמי שוקרון

'מספרים עלינו' בצהרונים:

נילי וענת היקרות,

רציתי לומר מילה טובה - צריך לפרגן כשצריך. תמר וארז שוהים בצהרון גן סחלב. פשוט תענוג לבוא לצהרון של גן סחלב. הילדים נהנים, האווירה רגועה וכיפית- כמו אוירה של בית. הילדים נהנים מכל רגע. שלא לדבר על חוג האנגלית המצוין שאני רואה שתמר (וגם קצת ארז) נהנים ממנו מאוד. יש לציין את הצוות של יעל ואילנה המקסימות שעוטפות את הילדים בחום, אהבה וחיוך! פשוט תענוג! אותו הדבר גם לגבי הקייטנה שהופעלה בקיץ.

תמשיכו כך!

שנה טובה וגמר חתימה טובה,

אורה
Ms. Ora David, PhD,
Product Manager, Regulatory Affairs

לכוכב הבא שלום,

כעת, בתום שנת הפעילות של הצהרון, אני רוצה להודות תודה ענקית ליעל ואילנה המפעילות המקסימות שלנו. אין ספק, שהן הסיבה שכל הילדים כ"כ אוהבים לבוא לצהרון, גם בכל יום ובמיוחד בימי שרות, לכל היום. אני חושבת שההרשמה הברוכה של השנה הבאה היא ההוכחה לכך.

יעל ואילנה עובדות מסורות, חמות, מקצועיות, מעניקות חום ואהבה לכל ילד וילד, יודעות ללמד, להקנות ערכים וגם יחס אישי. הן צמד מנצח ואנחנו נשמח לראות אותן ולהפקיד את הילדים בידיהן האחראיות גם בשנה הבאה.

תודה לכל הצוות !

טלי לוי

ענת שלום רב,

עם סיום שנה"ל תשע"א ברצוני לשבח את עבודתם המסורה של יעל ואילנה לאורך השנה.

השתיים פיתחו וסיקרנו את עולמו הרגשי של בני ( אראל גנון ), העשירו את תודעתו מושגיו ולשונו, הטמיעו בו כללי התנהגות חברתית, שותפות והתחשבות בזולת.

שמחתי לדעת שבני החל משעות הצהריים נמצא בידיים הרגשיות הסבלניות והגמישות של אילנה ויעל.

יישר כוח להמשך הדרך,

גנון גלית, עו"ד

יעל ואילנה צוות מנצח

אין מילים ....

תודה רבה

מרום , בר ויניב
משפחת ברקוביץ

לענת נילי וכמובן לחנית ורחל המדהימות,

תודה רבה על הטיפול המסור, האהבה, היחס החם, האכפתיות, האחריות וכמובן הנתינה והלמידה בכייף ומתוך הנאה.

תודה רבה
שנה טובה
מוריה ומשפחתה

היי נילי,

יש לי מצב קצת לא נעים. היום היה היום הראשון של שובל בלי בצהרון (ראי מיילים מצ״ב), והוא היה ממש עצוב וקיבל את זה לא טוב כמו שחשבתי שיהיה.... אני יודעת שצריך התראה של שבועיים, אבל האם זה מאוחר מדי להחזיר אותו ממחר ולבטל את הזיכוי שמגיע לי? זה היה רק יום אחד.

סליחה על הבלגן, אבל לא ציפיתי לתגובה כזאת מצידו וחבל לי. הוא ממש בוכה שהוא רוצה להישאר בצהרון.

תודה רבה,
אתי הררי שמש

יעל ואילנה יקרות

תוכנית מקסימה לקייטנת סוכות

יישר כוח על התכנון והעדכון

גמר חתימה טובה

אפרת אברהם
עוזרת יושב ראש הועדה הממונה
ויועצת למעמד האישה - עיריית לוד

בוקר טוב!!

יישר כח!! כל הכבוד על העבודה המבורכת והנעימה !!

כל כך כייף לשמוע על הבוקר את אלינור שרה את שיר הנחליאלי

תודה,
אימא של אלינור
לשירותך,
כהן אודליה
"סחלבים" העמותה העירונית
למתנ"ס מודיעין מכבים רעות

לכוכבת ענת!

תודה ענקית על שנה שנייה של קייטנה מדהימה.

מחכים בקוצר רוח לשנה הבאה.

מכל הלב מודים ומעריכים מאד

צוות עובדי הישוב נעלה
28.7.10