רקע לכוכב הבא קייטנה וצהרונים
קייטנות
עמוד הבית | קייטנות | צהרונים | חוגים | לימודיה | גלריה | קייטנות פסח | צור קשר
רקע קייטנות משרד התמת - צהרוניםהכוכב הבא קייטנה

אנו שמחים להציג בפניכם את צהרון STAR טף – צהרון פרטי לילדי הגנים!

מנהלי מתנ"סים, רכזים קהילתיים, נציגי רשויות מקומיות – מעוניינים בצהרון איכותי לילדי הגנים? הגעתם למקום הנכון! אנחנו, ב"כוכב הבא", נשמח לעשות לכם את החיים קלים! אתם מספקים את מתחם צהרון והגן, ואנחנו עושים עבורכם את כל העבודה! לרשותנו צוות מסור, הכולל גננות מוסמכות, סייעות מקצועיות, יועצת פדגוגית ועוד - שיתנו את הטוב ביותר עבור ילדי הגנים!

צהרון פרטי לכל ילד

צהרוני STAR טף מבית "הכוכב הבא" פותחים שעריהם לכל ילדי הגנים בערים והיישובים השונים. הצהרון שלנו מחבק כל ילד וילדה עם צוות מקצועי, מסור ומנוסה, הכולל מנהלת צהרון - גננת מוסמכת - וסייעת מקצועית קבועות לאורך כל שנת הפעילות. הצוות עובר הכשרה ופיקוח פדגוגי, ומלווה את הילדים במהלך שעות הפעילות. במסגרת הצהרון ייהנו הילדים מארוחת צהריים חמה מטעם קייטרינג באישור משרד הבריאות, ביטוח פרטי לכל הילדים, תכנים ייחודיים ותוכנית פעילויות עשירה ומעניינת.

צהרון פרטי Star טף - בית לקטנטנים!

הבית שלנו מוגן, ערכי ומחבק את הקטנטנים - מסגרת חינוכית יומית שתורמת להתפתחות הרגשית, חברתית, מוטורית, שפתית וקוגניטיבית של הילדים. ב'כוכב הבא' אנו רואים חובה מקצועית וערכית להעניק לילדים את המיטב בהתמקדות ביכולות הרגשיות והחברתיות ולענות על צרכיהם המשתנים של הילדים, ההורים, המשפחה והקהילה, במיוחד בשעות הקריטיות של היום שהן שעות הצהריים - הכל בדרך מקצועית, חווייתית ומעשירה.

סבסוד משרד התמת צהרונים

צהרוני הכוכב הבא מאושרים ע"י משרד התמ"ת וזכאים לסבסוד.
להלן התנאים שפרסם משרד התמ"ת לקבלת הסבסוד:
 • למשפחה בת 3 נפשות (ילד אחד) המשתכרת 15,000 ש"ח ומטה תינתן הנחה של עד 400 ש"ח לחודש עבור הילד.
 • למשפחה בת 4 נפשות (שני ילדים) המשתכרת 20,000 ש"ח ומטה תינתן הנחה של עד 400 ש"ח לחודש עבור כל ילד.
 • למשפחה בת 5 נפשות (שלושה ילדים) המשתכרת 25,000 ש"ח ומטה תינתן הנחה של עד 400 ש"ח לחודש עבור כל ילד.
 • למשפחה בת 6 נפשות (ארבעה ילדים) המשתכרת 30,000 ש"ח ומטה תינתן הנחה של עד 400 ש"ח לחודש עבור כל ילד.
 • למשפחה בת 7 נפשות (חמישה ילדים) המשתכרת 35,000 ש"ח ומטה תינתן הנחה של עד 400 ש"ח לחודש עבור כל ילד.
 • לגבי משפחות חד הוריות - ההנחה גבוהה עד לסך של 500 ש"ח עבור כל ילד.

צהרונים פרטיים מבית הכוכב הבא - אז בואו נראה מה מחכה לקטנטנים....

תוכנית הפעילות בצהרון כוללת מגוון רחב מאד של נושאים, ומזמנת לילדים שנה של כיף, עניין והתנסות בפעילויות חדשות ומרתקות. התוכנית נבנתה על ידי אנשי חינוך, ובראשם מנהלת "הכוכב הבא", ענת בלז, ואושרה על ידי יועצת פדגוגית חיצונית. בתוכנית תכנים כיפיים בתחומי מדעים, אמנות ויצירה, טבחים צעירים, ספורט, מופעים, חוג שבועי, חגיגות יום הולדת לכל ילד וילדה, ובעיקר צוות מחבק ופינה נעימה ומוגנת לשהות בה עד שפוגשים את אמא או אבא.

הנושאים השנתיים בתוכנית צהרון פרטי של הכוכב הבא

 • מסביב לעולם - הכרות עם אנשים מלאומים שונים, ארצות אחרות, דגלים, מוסיקה ומנהגים אופייניים.
 • חגים – במסגרת נושא החגים נערוך פעילויות של כיף והנאה בנושאי כל חג באופן ספציפי בשילוב ימי קייטנה מלאים (17.5 ימים), שייסובו סביב נושאי החגים השונים ויכללו אטרקציות ייחודיות.
 • טבע – בתחום זה נעסוק בעולם משפחות החיות והצמחים.
 • ספורט – נעסוק בפעילויות ספורט מגוונות, משחקי כדור, ריקוד - וכל זאת בדגש על פיתוח הצד המוטורי של הילדים.
 • אומנות, יצירה – במסגרת התוכנית השנתית ייהנו הילדים משיעורי אומנות ויצירה המותאמים לגילם. אנו מקפידים על רכישת ציוד אומנות עשיר ומגוון, כדי לאפשר לילדים חשיפה מקסימאלית למרקמים השונים ולצורות העבודה בחומר: פלסטלינה, חמר, ריקועי נחושת, עץ, צבעי מים, פסטל, עבודה בבוץ ושימוש בחומרים ממוחזרים.
 • קיימות ומחזור – הנושא "הירוק" ילווה אותנו במהלך כל השנה בפעילות הצהרון. נעסוק הן במודעות לנושא המחזור ו"כדור ירוק", והן בהפקת תוצרים של ממש מחומרים ממוחזרים.
 • שף בכיף – במסגרת הצהרון יתנסו הילדים ב"מטבח שלנו" בהכנת עוגות עוגיות, שלגונים, מיצים ושייקים, סלטים, גלידת יוגורט עם פירות ...ויישארו עם טעם של עוד!
 • סיפורים ואגדות - הכרות עם עולם הספר - סיפורי חגים, סיפורים בהמחזה, סיפורי אגדות - מיטב הספרות המותאמת לגיל הצעיר.
 • מוכנות לכתה א' – במסגרת פעילות הצהרון, אנו נותנים לגילאי החובה העומדים לעלות לכיתה א' הדרכה בתחומי פתוח יכולות פיזיות-מוטוריות, יכולות שפתיות - אוצר מילים רחב והיכרות עם מושגים. ניצני אוריינות – בשלות לרכישת קריאה וכתיבה, הכרת אותיות הא"ב, הבנת הקשר בין צלילי השפה לבין הייצוג הגראפי של האותיות בכתיבה, מיומנויות "התנהגות" עם ספרים (החזקה נכונה, ניבוי התוכן מן הכריכה, דפדוף נכון מימין לשמאל, איתור הכותרת ושם המחבר).כל זאת תוך כדי משחק, דפי עבודה ופעילויות לראשית קריאה וחשבון בעזרת ציור ואמצעי המחשה – יהיה כיף!

צהרון פרטי כולל חוג שבועי

במסגרת תוכנית הפעילות בצהרון ייהנו הילדים מחוג שבועי ייחודי. השנה החוג הנבחר עבור צהרון Star טף הוא חוג BINGO – אנגלית לגיל הרך.

צהרונים פרטיים, והאוכל? יאמייי!

ילדי צהרון Star טף ייהנו מארוחת צהריים חמה + ארוחת 4. ארוחת הצהריים מאפשרת בחירה בין מנה בשרית מגוונת לבין מנה צמחונית עשירה לא פחות - בהתאם להעדפות הילד והוריו. ארוחת הצהריים שלנו מסופקת על ידי קייטרינג מורשה המחזיק בכל התעודות הנדרשות על פי תקנות משרד הבריאות.

חופשה בגן? יש קייטנה מ 7:30 בבוקר ועד 17:00!

במהלך 17.5 ימי חופשות החגים נספק מענה מלא של ימי קייטנה עם צוות הצהרון הקבוע. הקייטנות מעניקות מסגרת איכותית, בעלת תוכן עשיר ומגוון לכל יום ויום וברוח החג. כל תוכניות הקייטנות בפיקוח פדגוגי ונעשות בהלימה לגילאי הילדים ולהכרותינו עם הסקרנות הטבועה בם והעניין שהם מגלים בנושאים השונים. כמו כן, בימים בהם מתקיימות חגיגות בגנים נתחיל את הפעילות של הצהרון מוקדם מהרגיל בתום פעילות הגנים.

ומה עם ההורים?...נשארים בעניינים!

בזמן שהילדים יבלו איתנו בצהרון, אנו נתעד את הפעילות, כפי שאנו נוהגים לעשות בכל המסגרות של "הכוכב הבא", ומדי חודש נשלח בדואר אלקטרוני את "יומן הצהרון החודשי" המכיל פרוט של כל מה שהתרחש בצהרון בחודש האחרון ומה צפוי בהמשך. היומן ילווה בסדרת תמונות הממחישות את הפעילות בחודש הפעילות האחרון. כך, גם אתם תוכלו לחלוק עם הילדים את החוויות השונות שעברו במהלך החודש בצהרון.

מנהלי/ות בתי הספר, רכזים קהילתיים, מנהלי/ות מתנס"ים, נציגי רשויות מקומיות - אנו מושיטים יד ומציעים לכם ולילדי הגנים את הטוב ביותר - צהרוןStar טף, עם פעילות חווייתית ותחושת בית.

אנו מאמינים שכאשר הילדים חושבים, מעורבים, יצירתיים, שמחים ורוצים לתרום - אנחנו את חלקנו עשינו. לפרטים נוספים יש לפנות לטל. 052-2653502.