רקע לכוכב הבא קייטנה וצהרונים
קייטנות
עמוד הבית | קייטנות | צהרונים | חוגים | לימודיה | גלריה | קייטנות פסח | צור קשר
רקע קייטנות משרד התמת - צהרוניםהכוכב הבא קייטנה

קייטנה לילדי בית הספר – הופכת את הקיץ לחגיגה!

אם אתם מנהלי מתנ"סים, נציגי רשויות מקומיות, רכזים קהילתיים, חברים בוועדים בישובים שונים, ודאי אתם נתקלים מדי שנה בשאלה – איזו קייטנה להפעיל לילדי בית הספר בקיץ הקרוב? אם אתם שואפים לתת לילדים את הטוב ביותר – אנחנו הכתובת שלכם! ב"כוכב הבא", אנו מפעילים קייטנות לילדי בתי הספר במגוון רחב של נושאים ובאיכויות גבוהות. איך זה עובד? פשוט מאד. אנחנו עושים עבורכם את כל העבודה! והילדים? בעננים....

בכל קייטנה שלנו תקבלו צוות מסור, הכולל אנשי מקצוע מהאיכותיים ביותר, שיתנו את הטוב ביותר - קייטנה שתהפוך את הקיץ של הילדים לחגיגה אמיתית!

קייטנות "הכוכב הבא" לילדי בתי הספר מתקיימות במהלך חופשות הקיץ על פי לוחות הזמנים הנהוגים בכל מתנ"ס או יישוב. הקייטנות שלנו פותחות שעריהן ב- 7:30 והפעילות מסתיימת בשעה 13:00 וכוללת אופציה גם להפעלת צהרון קייטנה עד השעה 17:00. כל פעילויות הקייטנות שלנו מתקיימות במתחם ואין יציאה של הילדים מחוץ למקום הפעילות. בקייטנות בתי הספר נהנים הילדים ממגוון פעילויות חווייתיות, מאתגרות ומלאות fun !

קייטנה "הכוכב הבא" לילדי בית הספר פועלת ברישיון!

קייטנות "הכוכב הבא" פועלות על פי חוק רישוי קייטנות:
  • קייטנה ברישוי ופיקוח משרד החינוך.
  • קייטנה באישור משרד הבריאות.
  • ביטוח תאונות אישיות + צד ג' לכל משתתף!
  • ייעוץ פדגוגי – תכנית הקייטנה נבנית ע"י רכז הקייטנה וצוות המורים המקצועי בתחום נושא הקייטנה הנבחר, ובליווי צמוד של יועץ פדגוגי.
  • צוות ההדרכה – קייטנות בתי הספר שלנו מופעלות על ידי אנשי חינוך בעלי ניסיון. עשיר ויומיומי (בגילאי 25 ומעלה...) בעבודה עם גילאי ילדי בית ספר: מנהלי פרויקטים חינוכיים, רכזי הדרכה, מורים, מדריכי משחק, ספורט ורכזים בתחומי החינוך המשלים.
  • קייטרינג כשר – במידה והקייטנה ממשיכה גם לשעות הצהרון ייהנו הילדים מתוכנית פעילות צהרון מתאימה ותפריט מגוון של קייטרינג כשר באישור משרד הבריאות.

קייטנה בית ספר שהילדים לא ישכחו!

כל קייטנות בתי הספר שלנו נבנות סביב נושאים מרכזיים נבחרים. תוכנית הקייטנות נבנות בהתאמה לגילאי הילדים ועוברות בדיקה מקיפה של יועץ פדגוגי. התוכניות כוללות פעילויות אתגר, אמנויות במה, יצירה, ספורט, בד בבד עם אטרקציות ייחודיות המגיעות ישירות למתחמי הקייטנות, ומוסיפות הרבה עניין וכיף לאורך כל תקופת הקייטנה.

ונעבור ל....דוגמאות

לפניכם מספר דוגמאות על קצה המזלג של קייטנות נושא לילדי בתי הספר. חשוב לציין, כי כל תוכנית קייטנה מותאמת לצרכי הילדים, דרישות הישוב/מתנ"ס ואופי המתחם.

קייטנה הישרדות – אג'יקה

עצמו עיניים, דמיינו שהגעתם לאי בודד באפריקה...אתם עומדים להתמודד מול משימות ואתגרים גדולים...עכשיו פתחו עיניים - הכל אמיתי, פסל החסינות מחכה לכם!! ימי ספורט, סדנאות רובוטיקה, ארכיאולוג צעיר, המצאות ופטנטים, מתחם פלייסטיישן WII, תחרויות הישרדות בין השבטים, כתבי חידה, משחקי נופש, אשליות וקסם, אמנויות במה, ימי מים, מגלשות קצף, מתנפחים, קיר טיפוס, סימני דרך, מפת אוצר...

קייטנה אמנויות במה - מסע בעקבות הזמן....

קייטנת "נעים בזמן" כוללת פעילויות מרתקות על ציר הזמן של מדינת ישראל, מסע אל העבר, זינוק אל העתיד, מסלול מרוץ מכוניות על שלט, חפש את המטמון - בעקבות הזמן האבוד, בניית חללית זמן, תכנון בגדי העתיד, הפנינג יומולדת 100... למדינה. בכל בוקר מופע צוות ההדרכה על ציר האירועים בארץ והכל בשילוב אמנויות במה, הקלטות באולפן נייד, הפקת דיסק, ימי קולנוע ופעלולי מצלמה, אטרקציות והפעלות קיץ מובחרות. קייטנה איכותית, קיץ מרתק וחוויתי!

קייטנה באזז - המרוץ למיליון

אוהבים משימות? אתגרים? קייטנת 'באזז' מבית הכוכב הבא מביאה לילדים קיץ שכולו... מרוץ למיליון. משימות חשיבה, אתגר, משימת צומת, חסימה, בוץ... אתם חוברים לצוות נפלא, בכל תחנה - דגל, תעלומה, ספורט ואתגר. במסלול ימי מים, מגלשות קצף, מתחם פלייסטיישן וWII, סדנאות רובוטיקה, אליפויות ספורט, קדרות ועבודה באבניים, מתנפחים, קיר טיפוס, מתחם משחקי שולחן, סדנת טביעות אצבעות ועוד! כל התכנים שזורים בצפנים/כתבי חידה /אתגרי ספורט וחשיבה.

קייטנת 'המסלול הירוק' - מסלול משולב טבע ואמנויות

קייטנת "המסלול הירוק" מיועדת לבוגרי כיתות א'- ו' וכוללת פעילויות מרתקות בנושאי טבע, אקולוגיה ומיומנויות חיים בשטח - עבודה בבוץ והכנת תנור אדמה, מדורת שבט, מתחם פיינטבול וירי בכדורי צבע, התגנבות והסוואה, הכנת נייר ממוחזר, תערוכת פסלים מעיסת נייר ועוד. כל הפעילויות מתקיימות בשילוב מגוון רחב של אמנויות במה - סדנאות פיתוח קול, הקלטות באולפן נייד והפקת דיסק, תיפוף גוף, סדנת פעלולי מצלמה, תיאטרון ... ועוד, יחד עם אטרקציות חוץ והפעלות קיץ מובחרות. קייטנה ייחודית, חווית קיץ!

רוצים לתת לילדים קיץ שכולו חגיגה? מעוניינים שאנחנו נדאג לכל מא' ועד ת'? כל שנותר הוא ליצור קשר בטל. 052-2653502 ולהבטיח לילדי בית הספר קיץ מלא פעילויות, הפתעות ואתגרים!

**קייטנות הכוכב הבא באישור ופיקוח משרד החינוך ומשרד הבריאות**

קייטנות קיץ 2013
פעילויות לילדים בקיץ