top of page

אנחנו "הכוכב הבא"

רשת צהרונים, קייטנות וחוגים של ילדיכם ושלכם

חברת "הכוכב הבא" היא רשת כלל ארצית של צהרונים, קייטנות וחוגים, הפועלת בגנים ובתי ספר בערים ויישובים רבים ברחבי ישראל. מאז שהקמנו את חברתנו הוותיקה בשנת 2004, אנו מספקים את שירותינו בכל האזורים ולאורך כל השנה, בתפעול מאות צהרוני גנים וצהרוני בתי ספר, קייטנות חגים וקייטנות קיץ ומגוון חוגים. אנו משלבים במסגרותינו כל ילדה וילד מכל המגזרים: חילוניים, דתיים, חרדיים, ילדי חינוך מיוחד, ילדי גנים שפתיים ואחרים. על מנת להתאים את עצמנו לצרכי הילדים ולטובתם, אנחנו ממציאים את עצמנו כל פעם מחדש, חושבים מחוץ לקופסה, נותנים תשומת לב לכל פרט, משתפים אתכם, ההורים, ומקשיבים לכם ולילדיכם.

כוח האדם הוא הבידול שלנו

חברת "הכוכב הבא" הוקמה ופועלת בבעלות ענת בלז,  בעלת תואר M.A במנהל חינוך,  B.ed בחינוך מוסיקלי, בוגרת התכנית לניהול מתנ"סים מטעם הטכניון, ובעלת ניסיון עשיר בפיתוח תכניות לימוד והעשרה בתחומי המוסיקה והחינוך היסודי. עם השנים הוספנו לכוכב הבא עובדים רבים, אנשי מקצוע מיומנים וטובים, שבחרנו בתהליכי מיון מוקפדים. כולם מתחברים לרוח המיוחדת של "הכוכב הבא", ופועלים לפי המדיניות והערכים שלנו. הצוותים עובדים בשיתוף ובפיקוח מול רכזות ורכזי שטח פדגוגיים. את כל המערך מלוות יועצת פדגוגית ויועצת חינוכית, המספקות הכוונה גם בהיבט הרגשי. 
משרדי החברה ממוקמים ברעננה, מכאן פועלת מחלקת שירות וקשרי לקוחות, הידועה בתודעת השירות הייחודית שלה. אנו מטפלים בכל פנייה במלוא המקצועיות והאדיבות, תוך מציאת פתרון מהיר ומשביע רצון. 

מספקים לכם מענה איכותי בפיקוח מלא

כל פעילותנו ב"כוכב הבא, מפוקחת ומבוקרת על ידי משרד החינוך, משרד הכלכלה, משרד הבריאות והרשויות המקומיות, וכן על ידי מנגנוני הפיקוח הפנימיים שלנו. מאז נחקק חוק הצהרונים בספטמבר 2017, אנו פועלים תחת מתווה "ניצנים" של משרד החינוך. הפיקוח ובקרת האיכות באים לביטוי בכל המישורים - פדגוגי, תזונתי, כוח אדם ועוד. לאורך השנים צברנו מוניטין של חברה אכפתית, שקופה ושיתופית, שמספקת את המענה הפדגוגי, החברתי והרגשי האיכותי ביותר.

 

תכניות פדגוגיות והשתלמויות – הילדים נהנים מהתוצאות
ילדי "הכוכב הבא" נהנים מתכניות פדגוגיות עשירות ומהנות. מדי רבעון, אנו מציידים את הצוותים החינוכיים בכל מתחמי "הכוכב הבא" באוגדן פעילות, הכולל תכנית פדגוגית סדורה ומובנית. התכנית מציגה בין השאר את מערך החוגים הפנים-רשתיים שהצוותים מעבירים לילדים, את החוגים שמעבירות חברות חיצוניות המאושרות על ידי משרד החינוך, וכן ימי שיא ואירועים מיוחדים. התכניות נבנות בהתאמה לגילאים הרלוונטיים ולעולמות התוכן שלהם, מתוך רגישות רבה לצרכי הילדים. אנו מקפידים שצוותי הצהרונים יעברו השתלמויות והכשרות שוטפות. במסגרת תכנית ניצנים, כל אחת ואחד מעובדינו מקבלים 26 שעות השתלמות שנתיות בתחומי פדגוגיה ועזרה ראשונה. מעבר לכך, אנו יוזמים ומספקים להם השתלמויות תוכן, תזונה, בטיחות ועוד.

 

אוזן קשבת, שקיפות ושיתוף מלא איתכם, ההורים – זו דרכנו
אתם, ההורים, מהווים פונקציה מרכזית בכוכב הבא. אנו פועלים מולכם בשקיפות מלאה, מאמינים במעורבותכם ודואגים לשתף אתכם במידע שוטף ובאופן אקטיבי בפעילויות שונות. חשוב לנו לספק מענה זמין ושירות איכותי לכל אחד ואחת מכם. לראיה, בשנה"ל תשע"ח (2017-18) נבחרנו בתל אביב כרשת הצהרונים המובילה בשירותיות ובמענה להורים. 
אנו חולקים איתכם, ההורים, אותו אינטרס ואותה מטרה - להעניק לילדיכם את הטוב ביותר ברמה החינוכית והחברתית, ולספק להם ביטחון, הנאה ואושר בכל רגע ב"כוכב הבא".

bottom of page