top of page

היי אני לא אמורה להיות מופתעת בשלב זה, אבל גילויי האחריות כל פעם מחדש של הצוות שלכם ראויים לשבח. היום סם המדריך התקשר אלי ולא בפעם הראשונה לברר אם אני מרשה לנטע ללכת לחבר, ילד מהכיתה שהוא מכיר. כל פעם מחדש הדאגה לנטע מחממת לי את הלב. לא מובן מאליו.

אתם מדהימים צהרון משיכמו ומעלה. שנה טובה ומבורכת

אני חייבת להגיד שאני מאושרת שאילה אצלכם יום יום. אני רגועה שהיא מקבלת אוכל טוב שומרים עליה מכינים איתה ש.ב. מעשירים אותה בידע. והכי הכי כייף שהיא חוזרת שמחה ומאושרת מהיחס החם והמקסים של בת שבע ויעל ויעלי המדריכות המקסימות!!! אלפי תודות. והמשך כייפי ופורה.

נילי וענת שלום, אני שמחה לפרגן ולומר שצהרון בית הספר עם ליאת ואילנה מתנהל למופת, באוירה נעימה ופעילות מקסימה ומאד כיף לראות את הילדים עסוקים ושמחים. 

היי, אני חייבת לרשום לך שגננת כמו דורית עוד לא פגשנו. חמה, לבבית, נעימת הליכות, מקבלת את הילדים בברכה ובחום, רואים שעובדת מתוך האהבה לילדים. 

בוקר טוב,

אנחנו מודים לכם על קייטנה נפלאה ומושקעת. גיל הלך כל בוקר בשמחה וחזר שמח עוד יותר! זו פעם ראשונה שהוא נהנה כל כך בקייטנה.

תודה רבה לצוות הקייטנה, ניתאי חיכה כל בוקר ויצא בשמחה לקייטנה וחזר מאושר, וזה אומר הכל. תודה מיוחדת לסולנג׳ ואריק המקסימים! היה מוצלח!

אנחנו כמובן מודים יום יום על האכפתיות והאהבה שמעניקות נעמי וחיה המדהימות בצהרון!! שובל הולך ברצון ובכיף וחוזר הביתה עם חיוך ותמיד מספר על משהו חדש שהוא למד. אי אפשר להתווכח עם ילד שטוב לו!!! שתהיה המשך שנה מקסימה! 

לענת היקרה,

תודה על "לילות בלי שינה" - מתוך דאגה ומחשבה, מתוך רצון ואמונה שבחינוך "אין פשרות". השאיפה היא תמיד לטוב ועוד... תודה על שאת לא מוותרת על חיוך של ילד, על אתגר והנאה על משחק ספונטני והכל באווירה בייתית ונעימה. על שאת מושכת את חינוך ילדינו מעלה כל הזמן ובעיקר על נינוחות, הקשבה מלאה ושינוי תמידי לטובה. תודה גדולה.

נילי וענת היקרות,
רציתי לומר מילה טובה - צריך לפרגן כשצריך.
תמר וארז שוהים בצהרון גן סחלב. פשוט תענוג לבוא לצהרון של גן סחלב. הילדים נהנים, האווירה רגועה וכיפית- כמו אוירה של בית. הילדים נהנים מכל רגע. שלא לדבר על חוג האנגלית המצוין שאני רואה שתמר (וגם קצת ארז) נהנים ממנו מאוד. יש לציין את הצוות של יעל ואילנה המקסימות שעוטפות את הילדים בחום, אהבה וחיוך! פשוט תענוג! אותו הדבר גם לגבי הקייטנה שהופעלה בקיץ. תמשיכו כך!

היי נילי,
יש לי מצב קצת לא נעים.
היום היה היום הראשון של שובל בלי בצהרון (ראי מיילים מצ״ב), הוא היה ממש עצוב וקיבל את זה לא טוב... סליחה על הבלגן, אבל לא ציפיתי לתגובה כזאת מצידו וחבל לי. הוא ממש בוכה שהוא רוצה להישאר בצהרון.
 

תודה רבה על המענה המהיר.
אני חייבת לציין שענבר בהתלהבות גדולה מהקייטנה ומנשות הצוות הנפלאות.
נראה שמאד מעניין שם וכיף. אולי ארשום גם את עצמי... :)

 

היי
תענוג גדול
באמת טיפול מופתי מצדכן
והיענות מעל ומעבר 🙏
שנה אזרחית טובה

שלום ענת,

בתחילת שנה חששתי מאוד מכך שנועה תשהה כל כך הרבה שעות במסגרת החינוכית, בכל זאת משבע וחצי עד ארבע ללא ספק יום ארוך, אך מהר מאוד נפוגו חששותיי, נועה מאושרת בצהרון!!  תענוג לפגוש אנשי מקצוע שפועלים כל כך הרבה שעות ביום ועושים זאת באהבה ובשמחה. כאשר אני מגיעה לקחת את נועה האווירה רגועה ונינוחה, הילדים שמחים. אני מאוד מעריכה זאת ורוצה להודות גם לכם, הצוות שמאחורי הקלעים. יישר כוח ותודה רבה.

שלום,
חייבת להגיד תודה רבה לעומרי ומי שעבד איתו בקייטנת סוכות. ינון היה יום וחצי ונהנה ממש!!
ביום השני שהיה הוא התעקש ללכת!!!  זינק מהמיטה והודיע שהוא הולך לצהרון :-)
כיף גדול. תודה רבה

פעם ראשונה שעדי כ"כ נהנתה בחופש ללכת לגן! הרגשתי כ"כ אמא מזניחה שהבת שלי צריכה ללכת לצהרון בחופש. והיא רק שואלת למה מחר אין... ישר כח על פעילויות מגוונות. שימרית

רציתי לשתף אותך שאתמול הגעתי יותר מוקדם לקחת את אמרי. הגעתי בשעת ארוחת הצהרים ואני רוצה לומר לך שנדהמתי לחיוב מהשקט ומהצורה שהילדים ישבו בצורה רגועה ומסודרת סביב השולחנות. חשוב לי לומר גם שאמרי חוזר עם יצירות מקסימות ואנחנו משבחים אותו בבית על כך.

רציתי לעדכנך שעילי מאד נהנה היום בקייטנה - סיפר לי בהתלהבות על המשחקים המצחיקים שהיו בביה"ס לשטויות, וגם הסביר על תהליך יצירת משקפי הקסם... אנא מסרי את תודתי גם לענת, לירונה וירון על היחס החם ותשומת הלב :-) תודה ולילה טוב, רינת

קודם כל תודה רבה על העדכון החשוב!!
ותודה כללית גם על כל הטיפל המסור ובפרט לשרי ודי הגננות המקסימות
בצהרון של אילת השחר! אילתוש מאד שמחה בצהרון ונהנית שם... ואנחנו מאד מעריכים את ההשקעה והמסירות לילדים. הן שתיהן מקסימות כל כך!!!

bottom of page